top of page

SMOKED FOOD

Smokerování je proces aromatizace masa pomocí doutnajícího kouře z dřevěných štěpků.

Vybraná masa jsou naložená ve vybraných exkluzívních rumech Autentico Nativo, Eminente Reserva a jiné. Maso získává příjemné a specifické "smokers" aroma i nezaměnitelnou chuť.

Smoked food: Text
foto_FB_03.jpg

BURGER 

Trhané maso, šípkové chutney, marinované červené zelí, cibulová majonéza, naše máslová bulka


Maso naložené na několik dní v panamském rumu Autentico Nativo a směsi koření a následně 10 hodin smokerovaná v jalovcových štěpcích.

Výborně se hodí také jako náplň do hot dogu například s chilli majonézou, smaženou cibulkou nebo jako úprava finger food. Jde rovněž připravit jako mini burgery vhodné na raut nebo ochutnávku.

VEPŘOVÉ KOLENO

Vepřové koleno, pečivo, hořčice, křen

Zadní vepřové koleno naložené v 7miletém kubánském rumu Eminente Reserva a speciální směsi koření a poté 12 hodin smokerované ve štěpcích z pekanového ořechu.

foto_FB_02.jpg
241736600_360459425817255_4549304780691178371_n.jpg

VEPŘOVÁ PANENKA

Naložená v 12tiletém guyanském rumu El Dorado a speciální směsí koření a bylinek a poté 4 hodiny smokerovaná na dřevěných štěpcích Hickory.


Doporučení k masu:

brambory grenaille, chimichurri omáčka. Výborně se hodí jako součást sandwiche s našimi dresinky a vlastní naloženou zeleninou nebo jen tak nakrájená k jakoukoli výjimečné události.


VEPŘOVÁ ŽEBÍRKA NATIVO

Vepřová žebírka, pečivo, hořčice, křen

Vepřová žebírka naložená v 15tiletém karibském rumu Autentico Nativo a vybrané směsi koření a poté 15 hodin smokerovaná v dřevěných štěpcích Hickory.

foto_FB_01.jpg
Smoked food: Recipes
bottom of page